PHF TB4040X55MM SKF
PHF TB4040X55MM SKF
  1. Perselyek
  1. Hajtástechnikai termékek
  2. Perselyek
PHF TB4040X55MM SKF
Cikkszám:
PHF_TB4040X55MM-122493
PHF TB4040X55MM SKF
Külső raktáron van 10 db-nál több
Furatátmérő:
55 mm
Külső átmérő:
146 mm
Szélessége:
102 mm